Breaking News
 | Przedszkola | 

Przedszkole Samorządowe nr 2

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 2
W STRZELCACH KRAJEŃSKICH

ul. Słowackiego 19
66-500 Strzelce Krajeńskie
tel. (95) 763 29 07
e-mail: przedszkole2@strzelce.edu.pl

Przedszkole Samorządowe nr 2 jest placówką ogólnodostępną. Wychowanie przedszkolne obejmuje dzieci od początku roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym dziecko kończy 3 lata, do końca roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym dziecko kończy 7 lat. Dziecko w wieku 6 lat jest obowiązane odbyć roczne przygotowanie przedszkolne w przedszkolu, oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej lub w innej formie wychowania przedszkolnego.Czas przebywania dziecka wynosi od 6 do 9 godzin dziennie i jest uzależniony od zadeklarowanej przez rodzica liczby godzin.
Przedszkole pracuje w godzinach od 6.30 do 16.00. Podczas wakacji rodzice przedszkolaków nie muszą martwić się o opiekę nad dziećmi. Przedszkole pełni dyżur przez jeden wakacyjny miesiąc. W drugim miesiącu placówka jest zamknięta a dyżur pełni Przedszkole Samorządowe nr 1 w Strzelcach Krajeńskich. Na wakacyjne dyżury można zapisywać dzieci w czerwcu. Dzieci, które nie wyjeżdżają na wakacje, mogą bez problemu spędzić je w przedszkolu. Jeden miesiąc wakacji będzie uczęszczać do swojego przedszkola, drugi do sąsiedniego, które będzie czynne.

W placówce przygotowywane są 4 posiłki: 8.30 – śniadanie, 10.00 – II śniadanie lub po drugim daniu – podwieczorek, 11.30 – II danie, 13.30 – zupa.

Kontakt

Samorządowe Centrum Obsługi Placówek Oświatowych
Al. Wolności 48
66-500 Strzelce Krajeńskie
e-mail: scopo@strzelce.edu.pl
fax: 957 632 916

Mapa

Skip to content